Audyty kontrolne produkcji biomasy i biopaliw

Napisane 21 maja 2012 o 12:34:56

audyt kontrolny iscc, redcert, nta8080

Konferencja - Perspektywy rynku biopaliw

Napisane 17 października 2011 o 14:32:26

konferencja biopaliwa puls biznesu

Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji organizowanej przez Dziennik Gazetę Prawną - Perspektywy Rozwoju Rynku Biopaliw 2012.

Program konferencji: link

Systemy jakości produkcji biomasy i biopaliw

Napisane 21 maja 2011 o 10:34:31

uprawy rolne cross compilation natura 2000

Dbałość o środowisko w dzisiejszych czasach jest szczególnie ważna ze względu na to że tak zwane źródła nieodnawialne na naszej ziemi już wkrótce niedługo po prostu się skończą. Naukowcy już o od wielu lat biją na alarm o konieczności znalezienia jak najszybciej alternatywnych a przede wszystkim bardzo efektywnych źródeł energii, które moglibyśmy wytwarzać w sposób naturalny nie zagrażając przy tym środowisku naturalnemu.

Cały czas pojawiają się wiec nowe pomysły, które mają za zadanie zrewolucjonizować naszą planetę, a tym samym zapewnić jej dalszą egzystencję. Istotne jest więc zachowanie i nienaruszenie środowiska naturalnego, przy wykorzystaniu innych dostępnych nam materiałów do wytworzenia energii.

Od wielu już lat próbuje się znaleźć jakiekolwiek wyjście z sytuacji, aby energia wytworzona była wytworzona w całkowicie naturalny sposób. Jednym z pomysłów na rozwiązanie tego problemu jest produkcja biomasy i biopaliw, które są wytwarzane w przedsiębiorstwach, ale również gospodarstwach rolnych. Cały taki proces może być ogromna szansą dla niejednego rolnika, który dzięki temu może spróbować swoich działalności na arenie międzynarodowej i rozwinąć całkiem obiecujący interes..

Przeczytaj całość